Toplum tıp merkezi genital estetik ünitesi jinekolog Op. Dr. Aynur Karahanoğlu Kılınç ve ekibi ile hizmet vermektedir. 

1969 Erzurum doğumlu olan Opr. Dr. Aynur Karahanoğlu Kılınç ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’ da tamamladı. 1987-1993 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamladı. 

Evli ve 1 Çocuk annesi olan hekimimiz 2001 yılında Süleymaniye Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak ihtisasını tamamladıktan sonra sırası ile Okmeydanı ana Çocuk Sağlığı, Süleymaniye Kadın Hastalıkları ve doğum Hastanesi ve Bayrampaşa devlet hastanesinde uzman hekim olarak çalıştı. 

2005 yılında devlet memurluğundan istifa ederek Özel Kolan Hastanesinde çalışmıştır. Özel Avrupa Şafak Hastanesinde Çalıştıktan sonra 2007 yılı itibariyle Toplum Cerrahi Tıp Merkezinde Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. 

Opt. Dr. Aynur Kılınç ISAGSS derneğinin düzenlemiş olduğu genital estetikte Cerrahi ve Non Cerrahi uygulama kursuna katılmış olup, bu kurstan edindiği bilgileri 21 Yıllık mesleki tecrubesine katarak hastalarına yardımcı olmaktadır.

Katılmış olduğu ÇİSED Derneği Vajinusmus Kursundan edindiği bilgilerine KURAL DIŞI eğitim koçluğundan almış olduğu NLP, Kinesiyoloji , EFT ve yaşam koçluğu tecrübelerinde ekleyerek çiftler için Vajinusmus terapiside uygulamaktadır.